Tüm ürünlerde 15%'e varan indirim! Erkek KADIN * Stoklarla Sınırlı!

Srcubs Formalar Özgün Tasarımdır

Scrubs Formalar son derece kaliteli ve düzgün yapılı ürünleri sizlere ulaştırmayı amaçlamaktadır.

Scrubs Forma Hakkımızda

Biz Kimiz?

Scrubs olarak, doktor, diş hekimi, veteriner, hemşire, hasta bakıcı, laboratuvar uzmanları, anestezi uzmanları, röntgen teknisyenleri gibi sağlık alanında çalışan değerli personelimiz için medikal ürünlerin imalatı ve satışını yapmaktayız. Scrubs firmamız, sağlık üniformaları ve bone tasarımlarında adından söz ettirmektedir. Sağlık çalışanlarımız için, steril ortamlarda giyilebilen, alt ve üst formalar, forma takımlar, bone modelleri, farklı renk ve desen seçenekleri ile üretilmektedir. Medikal giyim ürünlerimiz, sağlık koşullarına uygun, en kaliteli ve dünya standartlarında kumaşlardan hazırlanmaktadır. Geniş beden aralıklarından ve renklerde, desenlerde hemşire forması, doktor önlüğü modellerimizi kategorilerimizden inceleyebilirsiniz. Bonelerin sağlık alanında son derece önemli olduğu malum. Cerrahi bone çeşitlerimiz, hekimlerimizin ve diğer sağlık emekçilerimizin hem rahat çalışmasını, hem de estetik bir görüntü yakalamasını sağlamaktadır. Tüm başı saran kumaş bonelerimiz, başa tam olarak sabitlenir. Farklı renk ve desenleri ile hem güzel görünür, hem de sağlıklı kumaş terin emilmesini sağlar.

Müşteri Memnuniyeti

Hedeflediğimiz %100 müşteri memnuniyeti, en kaliteli ürünleri, en uygun fiyatlara ulaştırma ve giderek, ülkemizin medikal ürünler imalatını ve satışını yapan en önemli markalardan biri olma hedeflerimizi giderek yakalamaktayız. Firmamızın internet sitesinden, ürünlerimize göz atabilirsiniz ve kategorilerimizden, ürün bilgilerini okuyabilir, müşteri temsilcilerimizden sorularınıza yanıt alabilir, 24 saat siparişlerinizi verebilirsiniz. Ülkemizin her noktasına, en hızlı şekilde ürün gönderimi yapmaktayız. Güvenli kargo ile gönderilen ürünlerimizi, orijinal ambalajı içinde, faturalı ve belgeli olarak teslim alacaksınız. Uygun ödeme seçeneklerimizden de yararlanabilirsiniz.

Garanti Kapsamı

Tüm ürünlerimiz garantilidir. Kişiye özel yapılan ürünlerde sizden onay alınmaktadır. Kişiye özel yapılan ürünler yeniden satılabilirlik özelliğini kaybettiği için baskı sonrası değişim veya iade yapılamamaktadır. Fakat bizden kaynaklı olan bir sorun var ise birebir aynı ürünün yenisi hazırlanarak sizlere ücretsiz kargo ile teslim edilir. Bunun dışında kalan hazır giyim ürünleri, medikal kıyafetler, hemşire forması gibi ürünlerde değişim ve iade hakkınız mevcuttur. Merak etmeyin, müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımız neticesinde, ürün satışına kadar değil satıştan sonra da sizlerin yanındayız.

300000+
20
178+
24